Listopad 2010


Abyste věděli, jak je budu trápit...aneb i v Pravdě je proroctví

29. listopadu 2010 v 16:07 | Ania |  Pravda je napsána v krvi
Ano i pro pravdu jsem si připravila proroctví abyste měli představu (a nebo neměli x) jak to bude s osudem prince a altaira (a arabian u prince není řečeno v které době perské říše žil takže mohl kliďánko žít s Altairem ve stejný době...nepleť si to s Eziem v brotherhood ten žije někdy na přelomu 15 a 16. stol.!) Dost mejch keců, tady to je: Hlas orla dovede tě na to místo, kde život se smrtí se snoubí. Pak s jeho pírky odemkneš nádobu, kde písky času bloudí. Vlšak pozor si dej, úplný měsíc musí na nebi stát a jen síla čtyř se k času může znát. Tam skončí co má a nastane úsvit věků. Orel je věrným průvodcem, grif pozorným strážcem, drak vzácným pokladem a čas přítelem světů.
eagle

Slepá jako slepejš ale...

24. listopadu 2010 v 16:47 | Ania |  Mé kresby
Jo, mám brejle u optika, tudíž sem slepá jako slepejš :D (Zas tak hrozný to neni) a tak si jentak čmárám, jentak něco zkoušim...a eljhle, ono se to dosela podobá předloze xD Tak vám to sem dávám (stále platí že nemáme skener takže kvalita nic moc)...KLIK NA CELÝ ČLÁNEK JEN NA VLASTNÍ NEBEZPEČÍ!!!

Orel

22. listopadu 2010 v 16:39 | Ania |  Básničky
Ano, hrabe mi. A podle toho vypadá i tahle básnička. Kde všude já nenajdu inspiraci...je taková krátká a narychlo xD

V tu noc kdy zhasne luna bledá,
dřív než stanovan je její čas,
pak na Zemi lidstvo shledá,
že je Temno přišlo zničit zas.

Však naděj vzplane se slunce východem,
orel slétne z nebeské výšiny,
je vzdušný poslem, světla příchodem,
je poslem dobra, je bez viny.

Ti kdo prolijí krev nevinnou,
budou za svůj čin potrestáni,
ti s jeho příletem zahynou,
ať to byli vladaři a páni.

Na křídlech má odlesk hvězd, je poslem naděje,
ztělesňuje sílu a svobodu,
zlo pod svými křídly zdrtí,
a z tohoto prostého důvodu,
představuje i posla smrti,
Temnota se před ním stahuje,
a na Zemi zas Světlo panuje...


Assassins creed

19. listopadu 2010 v 23:35 | Ania |  Recenze
Templáři, střeste se! Přichází Altair. Aneb, je tu další recenze :D
ac

Otázečka k Pravdě

19. listopadu 2010 v 17:08 | Ania |  Novinky
K Pravdě s velkým P, tudíž k povídce Pravda je napsána v krvi. Aby si jistí lidé necítili dotčeni, že do děje nemůžou zasahovat má návrh:u několika částí povídky budu mít otázku, jakým směrem se má dál odvíjet (mám u několika míst dvě verze). ANIO! AŤ MI NARRI PŘESTANE OKAMŽITĚ SLINTAT NA KLÍN! Um, co? NEslintej! *bum, prásk* A jejé, kluci se rvou. Nikdo sem teď nekoukejte. Přestaňte do toho kecat, když už nemáte nic k tématu! A Narri, přestaň slintat nad Deranou, ta patří k J.T.!  A hned prví otázkou je: Pošleme vrahounka k Princovi, nebo Prince k asasínům? Respktive, Vypraví se Altair na misi do Persie, nebo pojede Dastan náhodou do Jeruzaléme/ Damašku? (Ano, vypůjčila jsem si filmového prince, jelikož má jméno) Nerozmíšlejte se dlouho, nebo ho někam pošlu já :)
tiwib

Takže Ledová královna?

18. listopadu 2010 v 16:59 | Ania |  Novinky
Připadám tady snad někomu jako ledová královna?! Tak jo nebo ne?! No já myslim že občas *Narri chytne Montega za tlamu* umpgf... Sem zas tolik neřek. Jaks na to prosimtě, Arabian přišla? Ne, já to radši ani vědět nechci xD Jinak momentálně se mije PC rozhodlo spolupracovat a AC(assassins creed) my funguje...ni nevíte že nešlo co? neva, už zase de xD Akorát se krásně drhá zvuk xD Nevadí. Chystám z neho recenzi Bohové! Za co mě trestáš? Vážně to chceš říct? takže se těšte. Mimochodem Arabian, ta parodie na videacesky.cz na Brotherhood je skvělá. Máš rád ptáky! A pak že Řím nebyl postaven za jediný den. Proklesti si cestu rudým mořem xD Tohle nejde :Dhttp://www.videacesky.cz/parodie-parody-youtube/assassins-creed-brotherhood-doslovny-trailer

A pět s tam je, arabian xD

12. listopadu 2010 v 21:54 | Ania |  Novinky
A pět jich tam je! Assassins creed. Takhle se to píše. Překlad raději psát nebudu. A proč vlastně necheš psát bratrství anglicky? Dyď to tak těžký neni xD KAždopádně sem našla jedno hezký video z jedničky (takže s Altairem :) a ta písnička k tomu. Geniální. Dát k videu s vrahem písničku dance with the devil xD Akorát si nejsem jistá jestli tam skáče z tý věže. Neva. To si umíme představit ne?

Úvod: Svoboda

12. listopadu 2010 v 20:51 | Ania
Jups. Úvod. V trochu netradičním stylu. Nevadí. Zkuste hádat koho se týká. Kdyby se vám obrázek nelíbil mám ještě jinou verzi s jinou dýkou.
tiwib


Nahoře, až úplně na vrcholku nejvyšší věže kostela, na zvláštím dřevěném ,,výstupku" seděl člověk. Byl oděn v bílém rouchu s kapucí, která mu padala hluboko do tváře. U sebě měl mnoho zbraní a očividně s nimi uměl zacházet. S chladným výrazem ve tváři si prohlížel dění pod sebou. Jeho černé oči těkali z místa na místo, zbytek těla se však nehýbal. Náhle jakoby něco upoutalo jeho pozornost. Tělo se mu instinktivně napjalo. Nad jeho hlavou zakroužil orel a vydal pronikavý hvizd. Postavil se. Oči mu zlatě problikly když pohnul hlavou. Rozpřáhl ruce a připravil se ke skoku. Musí věřit. Orel kroužící nad ním znovu zapískal. Teď nebo nikdy. Skočil, býlé roucho zavířilo kolem jeho těla a díky svému zvláštnímu střihu připomělo ocas orla v letu. Skok víry. Jeho mysl se vyjasnila. Cítil víru, odhodlání a pocit ze všech nejsilnější, SVOBODU!

Jako vždy nestíhám

9. listopadu 2010 v 18:21 | Ania |  Novinky
Toho, že se tu nic neděje jste si všimli že? Ono se toho dá nevšimnout? Pak obdivuju někoho s takovým talentem! Pravdou je, že nestíhám, ale totálně. Jako vždycky na podzim. Nevím jak moc toho tady bude přibejvat. Budu se snažit ale nevim...

Zase nějaký ty moje kresby

2. listopadu 2010 v 20:11 | Ania |  Mé kresby
Na vlastní nebezpečí! Sem do jisté míry ovlivněná Princem z Persie (mího zničenýho *jde zastřelit sestru* asasína vám sem nedám, je rozthlej) takže to podle toho vypadá xD Obrázky focený mobilem, jen tři protože zbytek je trochu moc velkej xD

Snesete další povídku?

2. listopadu 2010 v 16:51 | Ania |  Novinky
Tak co, snesete další povídku? Poněkud krvavější a drsnější než ty předchozí? Prozradím jen to že se jmenuje Pravda je napsaná v krvi (Truth is written in blood) a to že v ní NEBUDOU upíři. Ne, pude o něco uplně jinýho. Vzniklo to po shlédnutí Prince z Persie, což by vám mohlo napovědět xD