Prosinec 2010

Šťastný nový rok

31. prosince 2010 v 23:14 | Ania |  Novinky
Takže tohle je taková rychlovka. Banda ještě dolaďuje poslední detaily a já se moc omlouvám že tu neni Pfko, ale táta mi ho smazal (prej omyslem...) Takže dodám zejtra náhradu. *skloní se před sněhovou koulí* Hej! Kolikrát mám řikat, abyste netahali sníh do baráku?! To byl Charmed! Však já si vás ještě podám...Ezio! Bacha na ty rachejtle sakra. Klídek jo? To známe. Klídek a pak sbohem a šáteček..Jinak jsem u tety a musim hlídat skříťata (sestru a bratránka) takže sem fáákt nadšená (ironie). Možná se sem ještě dostanu, naděje umírá poslední. Bílej jezdec jede tmou, bílej meč má nad hlavou, jede cvalem s touhou svou, jede smutnou Evropou...*třísk* Mlč už! To nechci vidět až přijde na slovo alkohol.Já taky ne B. Bacha na Ezia! Co? Sám dobře víš! Tss. Takže jménem mím a bandy blogu, Šťastný nový rok 2011!

Moje oblíbený obrázky z AC (zdroj deviantart)

30. prosince 2010 v 18:16 | Ania
Jak už titulek napovídá jde o obrázky z AC (+ AC2 ) který sem našla na deviantartu. U některejch sem se mohla potrhat smíchy a u některých my údivem spadla brada....! Zdroj DEVIANTART.COM!

Asi mi z toho už hrabe

29. prosince 2010 v 19:10 | Ania |  Novinky
*umírá smíchy* Jí si nevšímejte, jí z toho AC už hrabe. No z Prince konec konců taky. Kšááá *kucká se smíchy* tady mluvim já. Já sem se na to neměla dívat. Neměla! JInak bych tu nechcípala smíchy. Že nevíte očem melu? Dobře pro vás :D Já jen prolezla Youtube a náhadou sem našla video z Pop (Prince of Persia z roku 2008, to jak tam má princ na hlavě ten červeno modrej šátek (to než sem zkousla...) a tu rukavici a jak z toho vypadli písky času) a tam Altair. Já čučela jak blb a najednou koukám, že když se dohraje ta hra můžeš si ji zahrát znovu s buďto Princem z písků času nebo s Altairem. No mě málem odvezli. *koukne se na obrázek znova a padá smíchy* Jo a mimochodem v tom nejnovějším Princi (zapomenuté písky tuším) je Ezio. A pak komu tu hrabe. Video jako důkaz:

A tady video ze zapomenutých písků: (to druhý je písečnej přízrak kterej byl v pop 2 (válečník))

*našla jště jedno a je hotová*

Kreslim - hraju - čtu

27. prosince 2010 v 11:51 | Ania |  Novinky
Muhehe. Dostala jsem prince z persie písky času (PC hru) a tak teď hraju :D Celkem fajn hra i čskej dabing jde. Chvíli mi sice trvalo, než jsem zkousla Princův hlas ale pak v poho. Hra je vlastně dělaná tak že Princ jakoby vypráví svůj příběh a když se vám ho povede zabít tak se opraví třeba slovy: ,,Ne ne. Taklhe to přece nebylo! Tak znovu," a podobně. I ve hře má občas fajn hlášky. Narozdíl od Farah, která jde časem na nervy slovy typu:,,Za tebou!" ,,Pozor!" ,,Dýka! Použij dýku!" a tak. Ale jinak v poho, už jsem v půlce :D Jinak mě nějak chytlo kreslení všeho možnýho takže kreslim :D A taky čtu, dostala jsem dvě knížky (jednu už jsem přečetla, ale ta druhá je anglicky, takže to je teprve sranda) takže čtu. No a mám vlastní PC (ono je sice starý strejdovo ale neva) tak snad tu teď bude něco častějc ;)


Zase Princ

23. prosince 2010 v 20:45 | Ania |  Mé kresby
Takže jeden Princ je hotovej..teď musim dokončit toho těšího...Vlastně oba, jelikož na tom obrázku jsou temnej i světlej :D Já vim, že vás otravuju. Já chu skener! Mě z tohohle hrábne. Mimochodem nesnášim ten řetěz...jak tomu v tý hře řikaj? Daggertail bo tak nějak. Strašně blbě se to kreslí.
princ

Je to tu zas

23. prosince 2010 v 17:43 | Ania |  Novinky
Po roce, sou tu zas Vánoce. Ach jo. Nesnášim Vánoce. Slyšíte? Nesnáší Vánoce! Žádný zdobení blogu! A dárky taky ne, ty pako. Cooooo?! Děti, přestaňte se rvát. Na vánoce máte být hodní. Moje řeč. Co tu řešíte nějaký Vánoce. Dřív to byla oslava zimního slunovratu a slavili to keltové. Tečka. Žádnej zbytečnej povyk kolem toho. Ano. Ale pak přišli křesťani a udělali z toho svůj svátek. Tsss. Ale přece se dostávaj dárky, nebo ne? Ty stejně žádnej nedostaneš. Leda tak přes hubu. Správně. Co sem proved? Vážně se musíš ptát? Hej, brzdi můj temný krasavče! A jéje. No comentarios! No co, maj na to právo. Správně. Padejte! Vaše debata o Vánocích zase zabrala půlku textu...No nic. Krom toho, co už bylo řečeno, sem chtěla říct že tu snad zejtra přibude další díl Pravdy. Když se tak dívám na obrázek Prince, který je v žalostně nedodělanym stavu a Altaira s podivně vyděšenym výrazem a vezmu v potaz že sem káje slíbila Jackieho, mám chuť se jít zahrabat hluboko do sněhu. Ale co. Třeba to dodělám :D A když sem u toho, nechctete taky něco nakreslit? Pozn. Nezaručuju podobnost s originálem! xD

Další kresba

21. prosince 2010 v 21:26 | Ania |  Mé kresby
No jo no, zase sem kreslila. Dareček pro Filipa. Tentokrát Kaileena :D Zase focený mobilem, takže kvalita na houby.
09
Detaily:
05
10
92

Takhle to dopadá, když se někdo baví s Arabian

18. prosince 2010 v 13:04 | Ania |  Novinky
jojo, hrabe mi. Jooo, sem si toho vědoma. A částečně za to může výše zmíněná osoba. Já si totiš slíbila, že si zopáknu děj AC2 a tudíž sem včera čučela na youtube na videa (kupodivu i český:) a pak sem náhodou našla videa i z Brotherhood :D takže sem neodolala a koukla sem se a to sem neměla dělat. čistě náhodou byla na icq Arbí a tak jsme pokecali..jak sto komentovala tu scénu z brotherhood? holt úchyl musí bejt všude a eziovi nepomohl ani hasičskej plášť xD nebo tak nějak :D a hlacně pak takej des: this audi..audi...audisomethig xD tak tohle je na mě moc. Mimochodem arbí to čarné příšernost kterou má ezio na začátku bratrství má bejt jakýsi Altairovo brnění...neumim si představit, že by to kiblík nosil...v tom by byl nenápadnej asi jako bagr na stromě :D vim že vás otravuju, ale já se musela vykecat :D

Zimní sen

18. prosince 2010 v 12:17 | Ania |  Básničky
Má tu další básničku, tentokrát s zimním motivem ;) Složená 17.12.2010

Zimní sen

K zemi se snášejí vločky sněhu,
krajinu bílý šat pokrývá.
Ten pohled probouzí v lidech něhu,
a tichounce nocí zpěv zaznívá.

Jiskřičky tancují na závějích,
na honěnou si hrají stíny,
zima přichází v bílých závojích,
a jimi halí lidské splíny.

Zima čistá jako křišťál,
je chladu a tmy zrcadlem,
bílý sníh na lesech přistál
a zimní sen sní celá zem.

Rampouchy mají ledový dech,
stříbřitě čistá voda chladí,
vločky tancují v zimních dnech,
temnota celý kraj láskyplně hladí.

Krajina ve stříbře oděná,
třpytivá v noci i když je den,
příroda je spánku oddaná,
a celá zem sní zimní sen.


Někdo by mi měl zakázat číst

11. prosince 2010 v 19:34 | Ania |  Novinky
Ano, měl. Včera jsem si koupila další díl hraničářova učně. Skoro dva měsíce sem čekala než vyjde! To byly muka! A dneska už ho mám pochopitelně přečtenýho. Na dvakrát. Chjo, sem hrozná. Teď dalšího skoro půl roku čekat až si Flanang uráčí napsat dalšího a egmont se ho uráčí přeložit. Jinak v jedný části sem měla chuť poslat hasiče autora knihy zavraždit. On by zabil Halta! Taková skvělá postava! Ještě že hlavní hrdina Will má vždycky nějakýho kámarádíčka po ruce a ten zachrání situaci. Jinak tam byli vrahové! Málem sem chcípla smíchy. Kam se na flanagovi vrahy s nápadností hrabou hasiči. Ty jeho choděl ve fialový Cože? A to pronásledovali hraničáře? V lese? Sebevrazi a s takoveejma těma mušketýrskejma klobouka. A prosím pěkně neuměj s mečem. Jak řikám. sebevrazi! A stejně nakonec skončili s šípem v těle. Holt hraničáři jsou hraničáři. A nikdo by neměl hasičům fušovat do řemesla. Nedopadá to dobře xD
hranicaruv ucen


Nový dizajn ;)

4. prosince 2010 v 14:51 | Ania |  Novinky
zimaaa

Ano, úmyslně jsem použila slovo dizajn místo origoš anglického. Konečně něco se zimním motivem. Vím že jsem slibovala minas tirith ale nějak jsem nemohla sehnat žádný dobrý obrázky. Řekla jsem si ale, že v jednoduchosti je krása, a tak tu teď máte tohle. A jelikož jsem pro každou srandu, máte tu nápis: Nebezpečí, Asasíni xD Ve sněhu ty (cituji arabian) ,,zbytečně nápadný bílý pláště" tak nápadný nebudou :)

Hasiči se vším všudy

3. prosince 2010 v 21:58 | Ania |  Novinky
Sem pozadu. Omlouvám se, le měli jsme ve škole projekt. Brr. Nesnášim projekty! A pak jako blbci poskakovat v kulturáku. Nic pro já. Nicméně Arabian už na blog přitáhla OO a J.T. Deranu a já bych měla pořádně začlenit hasiče xD
banda