Červen 2011

Likvidace započala!

26. června 2011 v 17:38 | Ania |  Novinky
Tááákže abyste věděli, překopávám blog. A tentokrád od základů. Likviduju starý články, který tématicky s blogem už vůbec nesouvisí (vždyť ho mám od roku 2007 a když sem ho zakládala bylo mi asi tak 10 let :) a tak dále. Takže se těšte na nové rozcestníky a větší přehlednost :)

Mapa

26. června 2011 v 17:11 | Ania
Yeah, konečně máme pořádnou celou mapu Waindelie :D Je to celé kreslené mnou a ručně popsaný, takže až to nebudete moc předčíst, tak se nedivte :) Jinak máme new dess, to jste si všimli, což? Vím, že jsem slibovala Pravdu, ale byla sem nemocná :( Tak snad teďkooon :D Snad (i když bude spíš objetí :)

Legenda o Nebeských Čepelích, část 1.

14. června 2011 v 20:37 | Ania |  Legenda o Nebeských čepelích
Hoj. Po dlouhé době se zase hlásím. Omlouvám se že sem tu nebyla, ale byla jsem na škole v přírodě...No nic. Nevíte náhodou někdo, z jakého důvodu se mi nedaří obarvit písmo? Hádám, že ne. No nic, budu si muset poradit jinak, ale však já to nějak vykoumám :D (Proto tu taky nebylo nic o bandě). Já vím, že jste se těšili na souboj Jason vs. Ocelový dráp, ale budete muset vydržet. Konečně jsem se rozhodla vytáhnout na světlo Nebeský čepele. (A čepel zní líp než ostří, a jo!) Muhehe. Brzy se taky těšte na temnoelfa ;)

Vesnička Esleel leží jižně od Šedého hvozdu, poblíž řeky Millä. Je to klidná, malá a nenápadná vesnička a na první pohled byste neřekli, že je na ní cokoli zvláštního. Vlastně ani na druhý. Obyčejnému cestovateli by nejspíše unikl jeden drobný detail a to ,že tu s lidmi žije i bytost, jež má do člověka daleko. Ale nepoznali byste to. Pravda, má sice trochu špičatější uši ,atipickou barvu vlasů a ovládá nějaká ta kouzla, ale nemysleli byste si že je, kdo opravdu je. Ale na prozrazení jeho pravé identity je trochu brzy. Začněme tedy od začátku...
Toho dne foukal silný vítr. Obyvatelé vesnice byli zavřeni v domech, neboť předpokládali, že je to bezpečnější než pobíhat venku. ,,Pán větru se na nás zlobí," říkali. Jedna osoba ale ukratá v domě nebyla a lidé si o tom vzrušeně šeptali. Dotyčného vlastně nikdo pořádně neznal, byl ve vesnici už odedávna, a nikdo se s ním nijak moc nevybavoval. Tehdy stál, ostatně jako každý den, na vysokém kopci, zahalen v hnědém plášti a přemýšlel. Kolem uší mu hučel vítr, ale to mu nevadilo. Ba naopak se zdálo, že ho to uklidňuje. ,,Už zase tu stojíš a díváš se do dáli Gwaithire. Co tě na tom baví, to nikdy nepochopím," ozval se za ním chlapecký hlas. Gwaithir se s úsměvem otočil a odpověděl:,,Ale pochopíš Wille, ale až budeš starší." ,,Hmpf!" chlapec si odfrknul a přišel blíže. Nemohlo mu být více než 15 let, měl krátké vlasy medové barvy a modré oči. ,,Říkají, že se na nás zlobí pán větru," řekl Will a upřel svoje oči na Gwaithira, jakoby čekal vysvětlení. ,,Skutečně? A ty tomu věříš?" otázal se chlapce. Ten pokrčil rameny:,,Nevím. ani nevím, jestli nějaký pán větru existuje. A jestli ano, co ho tak naštvalo. Ale teď pojď, máma ti vzkazuje, že máš jít na večeři," prohlásil a zatahal ho za ruku. Gwaithir si povzdechl a vydal se s chlapcem směrem k vesnici. ,,Něco zlého visí ve vzduchu, cítím to," pomyslel si Gwaithir. ,,Pospěš! Už tam skoro jsme," popoháněl ho Will. Gwaithir natáhl krok, ale vtom se za ním ozvalo:,,Ne tak rychle, Vládče větru..." Trochu krátké, ale mám toho trochu moc..snad o víkendu bude další dílek pravdy :D

Rabi/Lavi

3. června 2011 v 19:56 | Ania |  Mé kresby
Hoj! Omlouvám se, že nic nepřibejvá, ale nestíhám. Soustředim se hlavně na školu, je konec roku, noi chápete, ne? Přesto sem si našla nějaký čas a začali sem si čmárat. Původně to byla jen taková rychlá skica, ale nakonec to, co z toho vylezlo vypadalo poměrně podobně jako obrázek původní. A co že jsem to vlastně kreslila? Jednu postavu z anime D.Gray-man. AYE. Vážne jde o postavu z anime/mangy. Já si sice slíbila, že už se do žádný mangy/anime ,,nezamiluju", ale což :D Tohle nešlo ignorovat (stejně tak Fairy Tail, ale o tom někdy jindy). A první se mi dostal pod ruku Rabi/Lavi (sakra, anime jeho jméno překládaj jako Lavi a v manze jako Rabi. vyberte si to simpatičtější). Ne, on není moje njeoblíbenější postava. Jen jsem na jeho obrázek narazila jako první ^_^ Takže tady je: