Září 2012

Zdravím~

27. září 2012 v 17:23 | Ania |  Grafika
Zdravím, jak se máte? Jo já vím, tohle je po dlouhé době další článek prakticky o ničem. Ale já se vážně neflákám :D. Na Pravdě se pracuje a další díl Projektu X je v přípravě (Elissin díl můžete najít ZDE~). TAkže snad brzo něco bude. Zatím sem dávám jen tak něco ze SAIe ^_^.

Když se to vezme kolem a kolem...

11. září 2012 v 16:16 | Ania |  Novinky

Jo ho ho, zdravím. nadpis nemá nic společného s tímto sdělením, jen jsem nevěděla, co tam napsat, no. ^_^ Chtěla jsem vám říct několik věcí. 1) Máme nový design. Jó, já vím že bych sem neměla cpát nic anime, když ti dva a půl člověka co sem chodí ani nevědí která bije, ale nemohla jsem si pomoct. Ještě než se zeptáte, ne, ti dva tajtrlíci v záhlaví nejsou mé nejoblíbenější postavy. Dobře, Mukuro (ten vlevo) možná trochu, ale Daemona (ten vpravo) úplně nesnáším. Proč jsou v záhlaví? Tak zaprvé, tan obrázek ve prostřed jsem našla na DA (je to vycollorizovaný obrázek z mangy) a strašně se mi líbil (i když je na něm Daemon) a za druhé mi to připomíná jejich epický souboj :D. Takže, ananasy, do toho, meloun prohraje xD. Jo a musím tímto strááášně moc poděkovat Katty, která mi ho pomohla nastavit. Já blbá bych se tu s tim patlala ještě x hodin, než by mi došlo, že to jde jednoduše :D.
2) Já vím že jsem slíbila Pravdu, také bude, v brzké době )alespoň doufám). Mimochodem, dneska byla zajímavá hodina ájiny. Měli jme si do školy přinést nějaký předmět z prázdnin a nebyla bych to já, kdybych nepřitáhla katanu xD (ano, dostala jsem k narozeninám bílou katanu. Problém?). Chudák učitelka z toho měla docela šok, zvlášť když já na hodinu předním nějaký primán přinesl sekeru. Mno nic, to je vše, zatím se mějte!

A je to tu zase...

2. září 2012 v 17:23 | Ania |  Novinky
~ Aaaaaaach jooooooooo. Přijde mi, že prázdiny utekly rychleji, než by bylo zdrávo. Vůbec se mi do školy nechce T_T. Ale což se dá dělat, že? Moc se omlouvám, že tu skoro nic nebylo, ale naši se rozhodli přestavovat náš pokoj, takže na PC nebyl moc čas. Také jdu na novou školu, takže nevím jak budu stíhat, ale vynasnažím se :). Tento týden odjíždím na seznamovací kurz, nebo jak tomu říkají, takže za předpokladu že to přežiju, by se tu o víkendu měla objevit nová kapča Pravdy. Možná stihnu i něco přednastavit, ale nic neslibuju, TAk se zatím mějte fajn a hodně štěstí v novém školním roce!