Listopad 2012

Blog slaví páté narozeniny!

30. listopadu 2012 v 20:57 | Ania |  Novinky
Ano, ano! Bog skutečně slaví už 5. narozeniny! Nemůžu uvěřit že jsme těch 5 let fakt vydržela...Jo já vím, docela to flákám, zvlášť oslední dobou, ale to se teď změní! Alespoň doufám...^_^ Každopádně, lekce z historie: Blog jsem si vytvořila, když mě zajímali takové ty věci jako koně (ne že by mě teď nezajímali, ale víte, co se snažím naznačit?), koně a zase koně (a PC hry s koňmi z ponyclubu *.*), takže podle toho to tu zpočátku vypadalo. Postupně jsem sem začala přidávat i vlastní tvorbu a tak, a nakonec jsme, kde jsme, že. Abych to tak shrnula, momentální "zaměření" blogu je na fantasy, vlastní tvorbu a velice nenápadně na anime...Ale nez obav, já budu hodná ^_^ Hodlám změnit design, protože, ačkoli je ten obrázek v záhlaví moc pěkný, tak Daemona nesnáším tak moc, že už to s ním asi déle nevydržím...Než se vrátím k tradičnímu fantasy designu, mám návrh, chcete sem spíš (zase) něco anime, nebo asasína? (Nedávno vyšla trojka, ale na tu si zanadávám až jindy...)

Ze života adminky....

26. listopadu 2012 v 20:47 | Ania |  Jednorázovky...chete-li tomu tak říkat
Aw, já vím, že tu dlouho nic nebylo, a pokud sem ještě někdo někdy zavítá, čeká na Objetí nebo Pravdu. Nuž, na oboum se pracuje..I na Rainovi, opravdu. Momentálně je tu ale jeden takový můj výšplecht, aneb o tom, jakou mám v životě smůlu...Pozor, nechci se litovat. za to to nestojí, zatraceně...Je to spíš jen taková slátanina, kterou jsem se sem rozhodla vyvěsit...takže jako číst to nemusíte, ju?

No to se mi snad zdá...

11. listopadu 2012 v 16:07 | Ania |  Novinky
Já vím, já vím, vím co mi chete říct. Že to flákám. Já to vím. Moooc se omlouvám! Stále si zvykám na novou školu a poslední dobou nemám moc čas na PC, ale snad už bude líp. Mimochodem, včera jsem byla na Akiconu. Moooc fajn to tam, i když jsem tam byla jen krátce ~ no nic, snad brzo něco přibude a blog brzy oslaví narozky, jestli teda nezapomenu napsat (jako vždycky...XD)