Listopad 2013

Epizoda 1: Klid před bouří

29. listopadu 2013 v 23:10 | Ania |  What does the TARDIS say?
Takže, hnedka je tu první dil! Píšeme nastřídačku s Eliss, její části jsou označené *, jako standartně. Tak si to užijte :)

Allons-y! Aneb, nová povídka? Fanfikce? Why not?

29. listopadu 2013 v 22:06 | Ania |  Novinky
Allons-y, nadpis to všechno říká za mě, takže ve zkratce: S Eliss píšeme povídku, spíše fanfiction, a ještě k tomu crossover. Na Doctora who a Supernatural. Bude to totální ptákovina, ale obě si to moc užíbáme (že jo, Eliss? Já vím, že jo xD). Takže tak. První díl už je npasaný, takže jestli mi to blog zveřejní...Jo! Protože jsme prostě nemohly přijít na jméno, jemnuje se to What does the TARDIS say? Yup. Znáte písničku What does the fox say? Dejte si dvě a dvě do kupy...:D

Projekt X, Kapitola 6: Zmatek nad zmatek

21. listopadu 2013 v 15:41 | Ania |  Projekt X
Yo! Nečeklai jste mě? Já vím, co jsem slíbila, ale škola mi opět udělala čáru přes rozpočet. Příprava, zvlášť na jeden určitý předmět (psaní všema deseti), mi zabírá více času, než by mi bylo milé. Máloco stíhám tak, jak bych chtěla. Každopádně, s Eliss jsme sepsaly další díl projekru X, takže si ho užijte. Části označené * jsou Eliss. Opět přímá návaznost na její díl, ZDE. Allonz-y, dear friends.

Já nespím. Jen odpočívám!

3. listopadu 2013 v 16:18 | Ania |  Novinky
Nee, nerozhodla jsem se s tím praštit. Ne, nepropadla jsem nějakým riftem do jiného světa, a ani ni Doktor nenabídl projížďku v TARDIS. Já dělám! Ale není to vidět, zatím. V první řadě plánuju trochu předělat rozcestníky, jen trochu - aby to bylo přehlednější. Dále se znovu pustit do psaní s dřívější vervou - což mě rovnou přivádí k Pravdě, protože je tu opět možnost volby - chcete, aby prní Altairův a Dastanův výlet časem byl k Eziovi? Pište do komentů. Dále s Eliss pracujeme na Projektu X (Arbis je Arbis, takže nemám páru, kdy se zase přidá - tímto nabízím J.T...erm, Jey spolupráci, pokud máš zájeme? Nebo můžem vykutit něco spolu :D Něco anime, třeba? :D) a brzo bude další díl, a pak mi Eliss nabídla takovou bokovku od Mišmaše, a já neodolala, takže to tu také brzy uvidíte. JInak, edituju pro manganotamashi, takže to mi taky žere nějaký čas, a hlavně, za týden je Akicon - tímto odpovídám Jey - Ano. Jdu. teda, plánuju, páč nemám lístek. Takže plán je: přijet tam dřív a doufat, že na mě nějaký ten lístek zbyde. Když ne, tak alespoň jednodení. Nooo, takže takhle. Žijte blaze ;)